Кейн: Не съм изморен
Нападателят на Тотнъм Хари Кейн не е съгласен с мнението, че не се намира в добра форма, заради умората от участието си на финалите на Мондиал 2018.
"Чувствам се добре и съм във форма. Мениджърът нямаше да ми гласува доверие, ако това не е така. Но хората винаги ще намерят какво да критикуват, особено при положение, че си важен играч за отбора и вкарваш голове. Но ние можем да играем по-добре като отбор, казваме си това от началото на сезона. Имаме силен състав и мениджърът отказа да купи нови играчи, с което потвърди това. Не сме изморени, просто не работим добре с топката", Кейн.
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]