Гуардиола е благодарен на Сити за покупката на Силва
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола благодари на клуба за покупката на плеймейкъра Бернардо Силва. Напомняме, че португалецът бе признат за играча на мача срещу Фулъм, който "гражданите" спечелиха с 3:0.
"Сега той заслужава да играе във всеки мач. Той е истински пример за всички останали. Не съм забравил какво отношение показваше през миналия сезон, когато рядко се появяваше в състава.
Докато съм тук, Силва ще играе за Сити. Той е по-умен от другите, защото не влиза в единоборства. Той намира правилния момент, за да се измъкне от съперника и да избегне борбата. Благодарен съм на клуба за покупката му", заяви Гуардиола.
- Семеньо повтори постижение на Агуеро
- Ман Сити вкара 10 гола на Ексетър (видео)
- Галатасарай хвърли око на звезда на Ман Сити
- Доку: Не гледаме таблицата
- Пеп: Сега стана по-трудно да спечелим титлата
- Донарума: Щастлив съм, че съм част от Ман Сити
- Шансовете на Арсенал да спечели Висшата лига са над 85%
- Ман Сити не успя да се справи и с Брайтън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]