Гуардиола: Ще завърша кариерата си там, където я започнах
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола призна, че иска да завърши кариерата си в Барселона.
"Моите отбори винаги ще играят както аз искам. Ще завърша кариерата си там, където всичко започна. Надявам се да направя последните си стъпки в света на футбола в Барселона", заяви Гуардиола пред Mundo Deportivo.
Пеп е възпитаник на школата на Барселона. Той игра за клуба от 1990 до 2001 година. Испанецът започна треньорската си кариера във втория отбор на Барселона, а от 2008 до 2012 година водеше и първия тим. Гуардиола тренира Манчестър Сити от 2016 година.
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]