Реднап: Белами трябва да играе във Висшата лига
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап смята, че „бездомникът" на Манчестър Сити Крейг Белами трябва да остане и играе във Висшата лига на Англия. Както е известно, Белами е свързван с преминаване под наем в Кардиф Сити след като според информациите от вчера, мениджърът на „гражданите" Роберто Манчини дори му е забранил да тренира на Ийстланд.
Реднап също е заинтересован от капитана на Уелс, но е убеден, че едва ли Сити ще позволят на своя футболист да отиде в отбор, с който са в конкуренция за Топ 4. Мениджърът на Тотнъм смята, че отиването на Белами в Кардиф ще бъде голяма грешка.
„Това несъмнено ще е успех за Кардиф, но ще е загуба на един изключителен играч. Той трябва да остане във Висшата лига, защото е играч на Висшата лига", заяви пред Press Association Sport Реднап.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]