Карагър не разбира, защо Арсенал не е назначил Бенитес
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър не може да разбере, защо Арсенал не се е обърнал към мениджъра на Нюкасъл Рафаел Бенитес. "Артилеристите" около месец изучаваха потенциалните кандидати след заминаването на Арсен Венгер, след което направиха своя избор в полза на Унай Емери, с който отборът се лута от началото на сезона.
Джейми е убеден, че Рафаел е можел по-добре да се справи през този толкова труден период.
"Рафа оказа най-сериозно влияние върху моята кариера, когато тренираше Ливърпул. Той винаги е постигал успехи по местата, където е работел. Достатъчно е само да се види неговото резюме. Именно за това не мога да разбера, защо Арсенал даже не се е обърнал към него през пролетта", заяви Карагър.
- Насри: Съдията систематично наказваше Арсенал
- Луис Енрике: Написахме история, но още не мислим за трета поредна титла
- Eдегор: Загубихме заради малките детайли, но ще се върнем по-силни
- Жоао Невеш: Само ПСЖ искаше да играе футбол
- Заир-Емери постави рекорд след втория пореден триумф на ПСЖ
- Артета: ПСЖ е най-добрият отбор в света
- Райс защити Езе и Габриел след драмата във финала
- Артета: Болката е огромна, но трябва да я превърнем в мотивация
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]