Жиру отправи предупреждение към Мората
Нападателят на Челси Оливие Жиру предупреди своя съотборник Алваро Мората, че е се е прицелил в титулярното място. Испанецът неубедително проведе стартовия отрязък от сезона, вкарвайки само един гол, докато французинът повече впечатлява с играта си, въпреки факта, че се появява като резерва.
"Късно се върнах от отпуска, за това имах нужда от повече време за подготовка. Опитвам се да помогна на отбора и мисля, че не лошо проведох последните двубои. Ако помните, аз спечелих титулярно място в края на миналия сезон. Няма нито една причина, за да направя това и сега. Най-важното е да се възползвам от своя шанс. Надявам се, че това ще се случи след международната пауза", заяви Жиру.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]