Моуриньо отговори на феновете на Тотнъм
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо дръзко отговори на феновете на Тотнъм по повод на призивите за негово уволнение. Напомняме, че по време поражението с 3:0 от "шпорите" в понеделник, почитателите на лондончани запяха "Теб ще те уволнят на сутринта" и "Ти вече не си специален".
Португалецът не остана длъжен.
"Защо те не пееха тази песен, когато ги победихме на "Уембли" преди няколко месеца? Класиране за финал в Купата на Англия е голямата им мечта за тях. Спечелването на трофей е голяма мечта, защото те не могат да се похвалят с изобилие на трофеи. Разбира се, тогава не пееха за това", заяви Моуриньо.
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]