Парлър: Джака ще търка пейката
Бившият полузащитник на Арсенал Рей Пърлър няма никакви съмнения, че Гранит Джака ще бъде пратен на пейката в най-близко време. Швейцарецът, който пристигна на "Емирейтс" през 2016 година, все още не може да демонстрира своите най-добри качества и редовно допуска грешки. Стартът на новия сезон не бе изключение и Джака бе заменен на почивката в лондонското дерби.
"Емери изисква от играчите да извеждат топката от отбрана в атака, но Джака много често я губи. Той трябва да действа по-мобилно.Сравнете го с Матео Гендузи, който играе на друга скорост.
Ако Джака не се справи с работата си, Емери ще го прати на пейката, а сигналът за това дойде в мача с Челси. В добавка, Арсенал има Лукас Торейра, който рано или късно ще започне да влиза от първите минути", заяви Пърлър.
- Тонали предпочита завръщане в Италия въпреки интереса от грандов
- Артета доволен от победата, но очаква тежка битка до края
- Райс: Остават четири финала по пътя към титлата
- Артета недоволен: Това е чист червен картон
- Арсенал отново на върха след минимален успех над Нюкасъл Юнайтед
- Артета разчита на Сака в битката за титлата
- Артета: Второто място няма да разклати Арсенал
- Нюкасъл без Гордън срещу Арсенал, Ливраменто също под въпрос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]