Пиърс предрече титла за Ливърпул
Бившият футболист от националния отбор на Англия Стюарт Пиърс е убеден, че Ливърпул ще успее да изпревари Манчестър Сити през този сезон и ще спечели титлата във Висшата лига на Англия. Мърсисайдци завършиха четвърти през миналата кампания, но през това лято клубът добре се потруди на трансферния пазар и сега е готов да отправи предизвикателство към действащия шампион.
Пиърс е убеден, че Ливърпул ще докаже в стартиралата кампания, че повече желае титлата.
"Лично аз смятам, че Ливърпул ще спечели Лигата през тази година. Мисля, че надпреварата ще е между тях и Сити, а Ливърпул все пак ще спечели. Виждам вяра в техния колектив, а такова нещо отсъстваше през миналия сезон. В допълнение, те са гладни. Загубиха финала в Шампионска лига, а начина, по който загубиха им причинява болка.
Те не спечелиха лигата през миналата година, за това мисля, че жаждата ще ги мобилизира. Имат реална възможност да завоюват своята първа титла от толкова дълго време и аз мисля, че тази жажда ще им помогне да постигнат целите си", заяви Пиърс.
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Куанса: Напускането на Ливърпул беше най-доброто решение за кариерата ми
- Алисон призна: Умишлено пропусках мачове на Ливърпул
- Бъдещето на Салах остава неясно
- Ливърпул се раздели с още трима души от щаба на Арне Слот
- Мак Алистър може да напусне Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Жегата ще е еднаква за всички на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]