Сари: Бяхме добри само 75 минути
Мениджърът на Челси Маурицио Сари похвали своя отбор за играта му при победата с 3:2 над Арсенал в мач от втория кръг на Висшата лига на Англия. Дебютният двубой на италианеца на "Стамфорд Бридж" премина при значително игрово преимущество на "сините", но Маурицио е на мнение, че това е бил труден мач, в който футболистите му са се провалили през 15 минути от първото полувреме.
"Наистина, добре започнахме сезона, особено след толкова труден прдсезонен период. Това е много важна победа. В този период ние просто трябва да трупаме точки. Важно бе да постигнем целта си и да вземем трит точки, бяхме добри през 75 минути от времето, но ужасни в останалите 15.
Това бе много, много трудно, защото оставахме свободно пространство и не успявахме да си връщаме загубената топка и да пресираме като отбор. Но аз мисля, че играчите се проявиха много добре, защото никак не е лесно срещу Арсенал при резултат 2:2. Бяхме добри през второто полувреме, включително и по отношение на настройката", заяви Сари.
- Челси допусна шеста поредна загуба след 1:3 от Нотингам Форест
- Макфарлейн вярва, че Палмър е готов да блести на Мондиал 2026
- Петр Чех: Това вече е различен Челси
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Почетино: В Челси лично настоях само за двама играчи
- Челси ще се реабилитира у дома срещу Форест
- Челси очаква оферти за Джаксън от порядъка на 60 млн.
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]