Жиру и Азар говорили с Фекир за Челси
Нападателят на Челси Оливие Жиру призна, че по време на Мондиал 2018 той и Еден Азар са разговаряли с полузащитника на Олимпик Лион Набил Фекир относно евентуален преход на играча в Челси.
“Говорих с него, когато бяхме в националния отбор, непосредствено след провала на сделката с Ливърпул. Обсъдихме Челси, мисля, че и Еден му каза няколко думи. Добре дошъл е тук, той е супер играч, но не знам дали нещата ще се случат до четвъртък", заяви Жиру.
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]