Сари допуска още една покупка
Мениджърът на Челси Маурицио Сари е на мнение, че за отбора е достатъчно да направи още една покупка до края на трансферния прозорец. По-рано през лятото "сините" укрепиха своите редици с помощта на Жоржиньо, а също така подписаха с 38-годишния вратар Роб Грийн.
На "Стамфорд Бридж" продължават да се пращат различни футболисти, но Маурицио не счита, че отборът е не комплектован.
"Мисля, че се нуждаем от още нещо. Но само от един футболист, не повече. Разговарях с клуба за трансферния прозорец, но само веднъж и това е всичко. Обсъждахме позиции, но без нищо конкретно, без имена, за това не знам, дали ще купим още някой.
Имаме добри полузащитници, но може би един полузащитник с друга характеристика ще ни пасне добре", заяви Сари.
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]