Челси ще се бори с Юнайтед за Ковачич
Полузащитникът на националния отбор на Хърватия и Реал Мадрид Матео Ковачич може да продължи кариерата си във Висшата лига на Англия, твърди The Sun. Според медията, за играча претендират Манчестър Юнайтед и Челси. Съобщаваше се, че лондончани вече са отправили предложение от 60 милиона евро.
Ковачич желае да напусне Кралския клуб заради липса на игрова практика, но не желае да работи под ръководството на Жозе Моуриньо.
Матео играе за Реал от 2015 година. През миналия сезон той записа участие в 21 мача, в които се отчете с една асистенция.
- Челси, Тотнъм и Ливърпул следят 21-годишен защитник на Комо
- Челси разби Чарлтън в мач от третия кръг на ФА Къп (видео)
- Бивш халф на Челси: Остават ми няколко дни живот
- Делап: Двата гола дойдоха от нищото
- Делап: Надявам се Росеньор да ни помогне
- Росеньор сподели очакванията си за първия домакински мач с Челси
- Челси е готов да плати 75 млн. за Леао
- Фулъм се наложи над десет от Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]