Магуайър и Варди няма да играят с Юнайтед
Лестър е принуден да проведе стартовата си среща от сезона срещу Манчестър Юнайтед без двете си звезди Хари Магуайър и Джейми Варди.
Англичаните, които с националния отбор на страната се добраха до полуфиналите на Мондиал 2018, все още не са пристъпили към занимания. Лестър очаква завръщането на националите през следващата седмица.
Естествено, лидерите на Лестър нямат никакъв шанс да наберат оптимална форма за мача с Манчестър Юнайтед в петък, за това мениджърът Клод Пюел няма да включи Варди и Магуайър в групата за срещата.
"Те няма да могат да ни помогнат за първия мач. Ще проведат само пет дни с отбора, а за да се подготвят за двубоя е нужно повече време.
Няма да бързаме със завръщането им. И Джейми, и Хари са много важни за нас, но не можем да рискуваме тяхното здраве. Ние трябва да вземем правилното решение", заяви Пюел.
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]