Юнайтед ще вземе Мина, ако не успее с Магуайър
Защитникът на Барселона Йери Мина попадна в сферата на интересите на Манчестър Юнайтед. Твърди се, че колумбиецът е алтернатива на защитника на Лестър Хари Магуайър, от кого Юнайтед се интересува след отличното представяне на англичанина на финалите на Мондиал 2018. Според информацията, "червените дяволи" възнамеряват да продадат Матео Дармиан и Маркос Рохо, за да инвестират парите от продажбите в покупката на Магуайър.
Цената на Хари е 85 милиона долара, но Лестър се опитва да го задържи, предлагайки му нов договор и седмична заплата от 130 000 паунда.
Ако Юнайтед не успее с Магуайър, тогава клубът ще хвърли всичко за Мина.
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]