Астън Вила сключи спонсорски контракт с FIAT
Бирмингамския Астън Вила сключи 4 годишен контракт с автомобилния производител FIAT, съобщи официалният сайт на клуба. Както е известно, съвсем скоро клубът от „Вила Парк" се сдоби с титулярен спонсор, който е една от водещите брокерски компании - FxPro. Тогава в официално изявление бе съобщено, че това е най-изгодния контракт в цялата история на клуба.
Сега Астън Вила успя да се договори и за сътрудничество с марката FIAT, която също така се явява официален доставчик на автомобили за националния отбор на Англия и стадион Уембли. Финансовите детайли по сделката между двете страни се пазят засега в тайна.
FIAT от своя страна се надява, че сътрудничеството с един от най-добрите английски отбори зад границата на „Голята четворка" ще позволи на марката да стане по-популярна в Британия. Най-големият производител на автомобили в Италия и шести в света смята, че ще повиши своята продукция, благодарение на английските купувачи.
- Астън Вила проявява интерес към Джо Гомес
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Два гола на Уоткинс донесоха обрат на Астън Вила срещу Манчестър Сити
- Ключовете от замъка
- Гуардиола ще се сбогува с победа над Вила
- Испански треньори могат да спечелят и трите европейски клубни турнира
- Мати Кеш: Европейският опит ни помогна във финала
- Роджърс: Ще останем в историята на Астън Вила
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]