Почетино не е обезпокоен от липсата на покупки
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино успокои феновете, че клубът няма да остане без нови играчи през това лято. Напомняме, че "шпорите" провеждат най-вялата кампания от всички във Висшата лига на Англия, след като до момента не закупиха нито един футболист.
"Не се притеснявам. Ние сме съсредоточени върху подобряването на отбора, развитието на своите играчи. Това е най-важното. Сега работим над това да подсилим своя състав. Трансферният пазар се оживи след края на Световното, макар че прозорецът ще затвори на 9 август.
Не се съмнявайте, ние ще извършим нужните действия, но няма да взимаме прибързани решения", заяви Почетино.
- Тотнъм прекъсна серията си без победа след успех над Уулвърхемптън
- Тотнъм постигна принципна договорка със Сенеси
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]