Иуоби ще подпише нов договор с Арсенал
Полузащитникът на Арсенал Алекс Иуоби се намира на прага на подписването на нов контракт. Напомняме, че през миналата седмица в италианската преса се появиха информации, че 22-годишният нигериец може да продължи кариерата си в Лацио, който се намира в процес на търсене на заместник на продадения на Уест Хем Филипе Андерсон.
Осведомени източници от "Емирейтс" обаче говорят обратното. Иуоби не само не възнамерява да напуска клуба, но е готов да свърже дългосрочното си бъдеще с лондонския клуб.
Според информация на източника, наставникът на Арсенал Унай Емери разчита на Алекс през следващия сезон и вече е разпоредил да бъде подписан контракт с играча до 2022 година.
- Арсенал ще спре Саутхемптън тук
- Арсенал следи Кофане, конкуренция от Реал Мадрид
- Арсенал и Реал Мадрид в битка за младия талант Кристиан Кофане
- Гьокереш – голмайсторът, на когото Артета ще разчита до края
- Тухел защити Сака и Райс: Няма да рискувам ключовите си играчи
- Тухел успокои: Травмата на Мадуеке не е сериозна
- РБ Лайпциг следи Мартинели – възможен заместник на Диоманде
- Още един проблем за Арсенал: Субименди се прибира заради коляното
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]