Харт: Искам да напусна Манчестър Сити
Вратарят на Манчестър Сити Джо Харт заяви, че иска да премине в друг клуб през това лято, но не под наем, а с пълноценен трансфер. Както е известно, англичанинът игра под наем за Торино и Уест Хем през последните два сезона.
"Искам да отида където и да е с пълноценен договор, това е ясно. Вършех това, което трябваше да правя, защото трябваше да играя, за да замина за Световното, но виждате, че това не се случи.
Опитен футболист съм, играх на най-високо ниво в продължение на дълго време и много постигнах. Имам нужда да бъда важен играч за отбор, но за да се случи това, аз трябва да имам пълноценен договор", заяви Харт.
- Гуардиола възхитен от О’Райли: Сезонът му е изключителен
- Холанд ще пропусне контролата с Нидерландия
- Гьокереш: Арсенал ще се върне по-силен след загубения финал
- Карагър: Артета сбърка с Кепа във финала
- Джон Тери: Сити показа шампионско лице и върна интригата за титлата
- Йън Райт предупреди Арсенал
- Деклан Райс: Разочаровахме феновете, но сезонът още е жив
- Гуардиола: Дори аз не бих заложил на нашата победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]