Трипиър: Нямаме търпение за мача с Хърватия
Защитникът на националния отбор на Англия Кириън Трипиър сподели емоциите си от класирането на тима за полуфиналите на Мондиал 2018.
"Да бъдеш част от отбора е едно великолепно чувство. Това е великолепно постижение, ние нямаме търпение за мача с Хърватия. Мравки тръгват по кожата, когато помислим за това, колко щастливи са хората. Ние просто искаме да се подобряваме, да се бием като отбор и да даваме големи поводи за такива моменти", заяви Трипиър.
- Тудор не мисли за бъдещето си в Тотнъм
- Де Дзерби не иска да поема Тотнъм преди края на сезона
- Слот разбира разочарованието на феновете на Ливърпул
- Тудор e доволен от духа на Тотнъм след равенството с Ливърпул
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
- Аманда Стейвли иска да купи Тотнъм и да доведе Еди Хау
- Мърсън: Ще се изненадам, ако Тудор остане срещу Форест
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]