Конте напомни на играчите на Челси, че все още е мениджър на отбора
Антонио Конте възрази на Челси по повод плановете за подготовката за новия сезон, независимо от това, че едва ли ще се върне на работа на "Стамфорд Бридж". Напомняме, че английската преса очаква лондончани да се сбогуват с Конте през уикенда и да назначат на негово място Маурицио Сари. Някои медии дори твърдят, че назначаването на бившия наставник на Наполи за мениджър на Челси е предвидено за днес.
Босовете на "сините" обаче все още не са съобщили на Антонио за прекратяване на сътрудничеството, за това италианецът е готов да се върне от отпуска и да пристъпи към работа.
По-рано през седмицата техническият персонал на лондончани изпрати до играчите на Челси уведомления за необходимостта да се явят тренировъчната база в събота за преминаване на фитнес тестове.
Научавайки за това, Конте побърза да направи своя план, който е различен от това на клубната управа. Антинио напомнил на играчите, че все още е мениджър и иска да види футболистите в Кобхъм не по-рано от понеделник. 48-годишният специалист планира да пристигне на Острова през уикенда и да пристъпи към работа в понеделник, ако дотогава не бъде уволнен.
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]