Стилиян Петров заменя Масчерано в Ливърпул?
Мениджърът на Ливърпул Рой Ходжсън иска да привлече в състава на Ливърпул полузащитника на Астън Вила Стилиян Петров, на мястото на Хавиер Масчерано, съобщава сензационната новина от тази сутрин The Mirror. Специалистът е възхитен от стила на игра на българина и е готов да плати за него сумата от 7 милиона паунда. Освен това от Ливърпул искат и още един играч на Астън Вила - Люк Йънг, така че сделката ще бъде двойна.
The Mirror коментира, че Стилиян Петров е ключов играч за Мартин О`Нийл, като преди това той се е превърнал и в легенда за предишния си клуб - Селтик. Българската звезда е наясно с интереса към себе си, но при всички положения Вила ще направят всичко възможно да запазят футболистите си.
Рой Ходжсън от своя страна определено смята, че центъра на халфовата линия е най-слабото място на Ливърпул. В момента той разполага там единствено с Лукаш Лейва, който се провали на този пост.
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Роджърс е готов за следващата крачка, Астън Вила иска 100 милиона паунда
- Астън Вила няма намерение да се разделя с Морган Роджърс
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Астън Вила проявява интерес към Джо Гомес
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Два гола на Уоткинс донесоха обрат на Астън Вила срещу Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]