И Челси забрани вувузелите
Ръководството на Челси взе решение да забрани използването на вувузелите от запалянковците на "Стамфорд Бридж", съобщи новината официалният сайт на клуба. Това решение е прието с цел да бъде запазена безопасността на феновете, както и да не бъдат лишени те от удоволствието да се наслаждават на атмосферата на стадиона и на самата игра.
С това си решение, Челси става поредният английски клуб, който забрани употребата на пластмасовите рогове, станали известни покрай Световното първенство в Южна Африка и предизвикали недоволството на много от отборите, зрителите и журналистите.
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]