Скоулс не вярва, че Бейл ще дойде в Юнайтед
Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс не вярва, че крилото на Реал Мадрид Гарет Бейл ще се окаже на "Олд Трафорд". След финала в Шампионска лига уелският национал изрази съмнения относно своето бъдеще в Мадрид, допускайки връщане в Англия. Малко по-късно стана известно, че предпочитаното направление за Гарет след Реал Мадрид е Манчестър Юнайтед.
Скоулс обаче не вярва на тази информация. Англичанинът е убеден, че уелсецът няма да напусне "Сантяго Бернабеу" по своя воля. Гарет ще си тръгне само при положение, че Кралския клуб поиска да се отърве от него.
"Дали си представям такъв сценарии? На практика не. Ако Бейл напусне Реал, това ще е само по една причина: ако самият клуб желае напускането му. Дали ще се отправи към Манчестър Юнайтед при това положение? Надявам се на това. Всеки фен на Юнайтед би желал да го види в отбора. Той има невероятен талант, вкарва невероятни голове и това може да се види и в последния мач. Ще се радвам, ако се случи. Даже се надявам. Но, ако трябва да съм честен, не мисля, че трансферът ще се състои", заяви Скоулс.
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
- Инвеститорите на Реал Мадрид трябва да подкрепят стратегията на клуба и Суперлигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]