Робъртсън: Всичко е до приземяването, но Рамос е много умен, нали?
Защитникът на Ливърпул Андрю Робъртсън сподели мнение за травмата на нападателя Мохамед Салах, която египтянинът получи в борба със защитника на Реал Мадрид Серхио Рамос във финалния мач в Шампионска лига.
"Мисля, че всичко е в това, как Салах се приземи, но Рамос е достатъчно умно момче, нали така? Всичко това е заради приземяването, на Мо не му провървя. Той проведе великолепен сезон и е много жалко, че го завърши по този начин.
Надявам се, че той ще се върне още по-силен и ще може да играе на Световното, защото националният отбор на Египет разчита на него. Травмата изглеждаше лошо. Познавайки Салах, той никога няма да напусне терена заради незначителна травма", заяви Робъртсън.
- Виктор Муниос: Не можех да откажа Ливърпул
- Ливърпул определи Брадли Баркола като основна трансферна цел
- Ливърпул получи тежък удар в битката за Ян Диоманде
- Ливърпул не е получил оферти за Коди Гакпо
- Ливърпул проявява интерес към Камавинга
- Салах получи контузия срещу Иран, Египет чака резултатите от изследванията
- Ливърпул набеляза три алтернативи, ако не привлече Ян Диоманде
- Виктор Муньос: Разговорът с Ираола ме убеди да избера Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]