Сари ще се срещне с ръководството на Челси
Маурицио Сари, който вчера напусна Наполи, остава кандидат за поста мениджър на Челси, съобщават италиански източници. Според получената информация, днес специалистът ще пристигне в Лондон, за да обсъди с ръководството на "сините" евентуалното си назначаване на работа в английския клуб.
В същото време Зенит остава претендент за Сари, въпреки появилите се по-рано съобщения, че в руския клуб не се надяват, че ще успеят да съблазнят специалиста за работа в Русия.
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]