Трансферът на Еванс в Лестър е пред провал заради агента
Лестър има намерение да привлече защитника на УБА Джони Еванс, като стойността на сделката е около 3 милиона евро, заради отпадането на "дроздовете" в Чемпиъншип - това предвижда съглашението между 30-годишния футболист и УБА.
Преходът обаче се усложнява от претенциите на агента на североирландеца Колин Мердок, който иска комисионна от 4 милиона евро. Именно заради това Арсенал и Манчестър Сити се отказаха от трансфер на играча през януари.
Иначе Еванс разчита да подпише с новия клуб тригодишен договор със заплата от 100 000 паунда на седмица.
- Арсенал продължи с Инкапие
- Манчестър Сити обвързва Йошко Гвардиол с нов дългосрочен договор
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Астън Вила отсече: Морган Роджърс не се продава
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Аарън Рамзи пое Оксфорд Юнайтед
- Ипсуич назначи Гари О'Нийл за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]