Венгер е готов да се захване само с краткосрочен проект
Арсен Венгер даде да се разбере, че е открит за работа само с клубове, които са готови за незабавни успехи. Изоставайки Арсенал след 22 години работа, френският специалист не възнамерява да завършва кариерата си на мениджър. Но 68-годишният Венгер вече не е готов да се захване с проект, който трябва дълго да развива.
"Бих разгледал проект, който да е надежден и основателен и където мога да реализирам своите амбиции, защото на моята възраст аз не мога да проведа повече от 20 години на едно място. Затова предпочитам проект, който да е осъществим в кратка перспектива, но при това да е актуален в дългосрочна перспектива. Имам нужда да се оттегля за няколко дни, след което да реша с какво ще се занимавам в бъдеще", заяви Венгер.
- Морган за резултата 4-1 на Арсенал: Колосална победа
- Артета за победата над Астън Вила: Страхотна вечер
- Емери за загубата от Арсенал: Много съм доволен от играчите
- Арсенал се наложи категорично над Астън Вила (видео)
- Рууни коментира спасяването на Рая срещу Брайтън
- Емери: Гостуването на арсенал ще е най-голямото ни изпитание
- Астън Вила ще опита да изравни лидера
- Салиба: Важното е какво ще бъде в края, а не сега
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]