Окслейд-Чембърлейн се размина с най-лошото
Полузащитникът на Ливърпул Алекс Окслейд-Чембърлейн, който получи травма на коляното в първия мач от полуфиналите на Шампионска лига с Рома, може да се върне в строя по-рано от предполагаемия срок. Това съобщава авторитетният The Times, който се позовава на свои източници в клуба.
Изданието твърди, че от резултатите на медицинското изследване е станало ясно, че футболистът е успял да избегне скъсване на връзките на коляното, както се съобщаваше по-рано.
Окслейд-Чембърлейн наистина ще пропусне остатъка от сезона и финалите на Световното първенство, на което трябваше да участва в състава на националния отбор на Англия, но ще може да се върне в началото на юли. Така играчът има шансове да се възстанови за началото на предсезонната подготовка на Ливърпул.
- Ливърпул ще надиграе Лийдс лесно
- Ван Дайк: Статичните положения ни убиват
- Ливърпул все още може да обърне ситуацията със Семеньо
- Бивш играч на Ливърпул и Англия е изправен пред затвор от 5 г.
- Ливърпул подписа с украински талант
- Ливърпул следи ситуацията около крило на Реал Мадрид
- Ливърпул се справи с Уулвс (видео)
- Агентът на Салах коментира слуховете за Фенербахче
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]