Санчес се надява на четири трофея през следващия сезон
Нападателят на Манчестър Юнайтед Алексис Санчес призова своите съотборници да се преборят за всичките четири трофея през новия сезон. Благодарение на гола на Алексис в съботната среща с Тотнъм, чилиецът се приближи към първи трофей с фланелката на Юнайтед. Сега "червените дяволи" трябва да направят само една крачка за спечелването на Купата на Англия.
Санчес обаче си е поставил още по-амбициозни цели през следващия сезон.
"Жозе много иска от нас и много се ядосва, когато губим. Но, за да бъде постигната най-добрата игра от нас, изискванията трябва да са именно такива. Например, от мен той иска да атакувам и да се защитавам - накратко, да правя всичко!
Трудно ще ни е да се сражаваме на четири фронта, но трябва да опитаме през следващия сезон. Дойдох тук, за да побеждавам. Искам всичко да спечеля с този отбор и с този мениджър", заяви Санчес.
- Аморим е уверен в перспективите пред Ман Юнайтед през 2026 г.
- Мартинес: Не можем да продължаваме да губим точки на нашия стадион
- Аморим: Трябва да продължим напред
- Уулвс си тръгна с точка от Олд Трафорд
- Рууни: Ман Юнайтед се нуждае от играчи
- Ман Юнайтед пак ще се наложи над Уулвс
- Ман Юнайтед е готов да плаща на Белингам по 15 млн. на годината
- Ериксен упрекна Аморим за публичната критика на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]