ФА наказа Алонсо
Защитникът на Челси Маркос Алонсо е наказан с три мача. Футболната асоциация на Англия (ФА) наказа играча на "сините" заради поведението му по време на мача със Саутхемптън, съобщава официалният сайт на организацията.
В края на първото полувреме испанският защитник настъпи по крака нападателя на "светците" Шейн Лонг. Арбитрите не забеляза този момент.
Тази новина означава, че Алонсо ще пропусне двубоя със Саутхемптън от Купата на Англия, както и мачовете от Висшата лига срещу Бърнли и Суонзи.
- Борнемут и Челси без голове
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]