Рюдигер: Не съм искал да обиждам Конте
Защитникът на Челси Антонио Рюдигер заяви, че даже не е помислял да критикува старши-треньора на отбора Антонио Конте. Немският футболист се оказа извън заявката за мача със Саутхемптън и по данни на различни източници, причината за това е, че Конте не е одобрил изказването на Рюдигер след мача с Уест Хем. Тогава Антонио каза, че тимът е направил равен заради прекалено защитната тактика.
"Не мога да си обясня, защо при резултат 1:0 за нас, ние намаляваме оборотите. Това не може да се обясни. Намаляваме оборотите, съперникът се връща в мача, подобрява се и повече владее топката. Както през последните седмици, ние направихме подарък. Те се възползваха от първия реален шанс, който имаха. Това е нашата вина. Никой не е виновен, освен нас самите", каза тогава защитникът .
Футболист обаче отрече, че това негово изказване е причина да не попадне в заявката за мача със "светците".
"Не съм имал в предвид тактиката, когато говорех за това. Не съм искал да засягам никого, аз говорех за отбора като цяло. През последните седмици изиграх много мачове и имах нужда от почивка", заяви Рюдигер.
- Кабайеро: Трябва да се научим да печелим
- Мареска пропусна пресконференцията поради здравословни проблеми
- Мениджърът на Борнемут: Бяхме малко разочаровани
- Челси и Борнемут поделиха 4 гола (видео)
- Джеймс: Сами сме виновни за загубата от Вила
- Мареска смята, че Челси е трябвало да получи дузпа срещу Вила
- Челси у дома ще се справи с Борнемут отново
- Льобьоф: Палмър къде ще играе в Реал Мадрид?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]