Бащата на Агуеро: Серхио ще пропусне месец
Лионел дел Кастильо, който е баща на нападателя на Манчестър Сити Серхио Агуеро, разказа за операцията на коляното на сина си, а също така обясни сроковете за възстановяване на аржентинеца.
"Всичко се случи много бързо. Моята жена му отправи съобщение сутринта. Серхио ще пропусне месец, ще бъде в добри състояние, за да се върне във форма. Операцията не бе планирана. Медицинският персонал на Сити го изпрати при доктора, който го оперира. Вече разговарях със Серхио и той казва, че всичко е отлично", заяви бащата.
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
- О'Райли към Англия: Срещу Хърватия трябва да покажем от какво сме направени
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Манчестър Сити може да се откаже от преследването на Елиът Андерсън
- Бернардо Силва е все по-близо до Реал Мадрид
- Родри се пошегува след опасно влизане на Гави на тренировка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]