Клоп: Свърши ни енергията след 75-та минута
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира представянето на отбора в мача с Борнемут от 34-я кръг на Висшата лига на Англия.
"През първите 75 минути ние показвахме отлична игра, но след това ни свърши енергията. Ние започнахме да допускаме грешки, а Борнемут се опита да се възползва. Добре е, че не позволихме на съперника да вкара и да взехме важни точки", заяви Клоп.
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
- Ван Дайк: Имаме шанс да поправим всичко на „Анфийлд“
- Кварацхелия: Можехме да победим Ливърпул по-убедително
- Луис Енрике: Можехме да вкараме още, но работата не е свършена
- Арне Слот: Имахме късмет, че загубихме само с 0:2
- Арне Слот: Оставих Салах на пейката, защото най-накрая имам избор
- ПСЖ разби Ливърпул с класа и направи голяма крачка към полуфиналите
260
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Жалко, че резервите ни са пълна скръб. Не знам ще издържат ли на натоварването, топ 4 все още е неясен, според мен.