Челси може да приюти Люк Шоу
Челси се интересува от защитника на Манчестър Юнайтед Люк Шоу. Напомняме, че бранителят бе унизен от Жозе Моуриньо по време на мача с Брайтън за Купата на Англия и според последни информации ще си тръгне от "Олд Тарфорд", въпреки контракта до 2019 година.
Шампионите, които търсят нов ляв бек за конкуренция на Маркос Алонсо, възнамеряват да се възползват от ситуацията и да подпишат с англичанина.
Напомняме, че по-рано се съобщаваше, че Евертън се интересува от Шоу и ще се опита да подпише с играча.
- Челси постави Хаби Алонсо като основна цел за нов мениджър
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]