Рюдигер: Мачът с Барса е в миналото
Защитникът на Челси Антонио Рюдигер сподели очакванията си от предстоящото гостуване на Лестър от 1/4-финалите на Купата на Англия, който ще се състои на 18 март.
"Не е важно в какъв турнир играеш: ако има шанс да спечелим трофей, тогава трябва да направим всичко възможно, за да го спечелим. Ние искаме да попаднем на "Уембли", но преди това е нужно да се отправим за Лестър, да покажем своя най-добър футбол и да победим. Барселона сега е в миналото. Трябва да гледаме напред. Ние все още участваме в Купата на Англия, трябва да се борим, а тази борба започва утре", заяви Рюдигер.
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]