Давид Луис се надява Конте да си тръгне
Защитникът на Челси Давид Луис се надява Антонио Конте да напусне клуба след края на сезона.
Според бразилски източници, бранителят може да остане на "Стамфорд Бридж" при положение, че италианският специалист напусне мениджърския пост.
В момента Давид е извън строя заради болки в коляното и глезена. Това е в резултат от стара травма, която се превърна в хроничен проблем за него и е причина да запише само четири мача от ноември.
По-рано в медиите се появиха слухове за конфликт между Луис и Конте.
Към момента бъдещето на бразилеца на "Стамфорд Бридж" остава неясно. Контрактът на играча е до лятото на 2019 година.
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]