Евертън е готов да приюти Венгер
Евертън е заинтересуван от услугите на мениджъра на Арсенал Арсен Венгер и може да покани френския специалист през лятото. Това твърди Daily Star, позовавайки се на свои източници от "Гудисън Парк".
Според информацията, собственикът на "карамелите" Фарад Мошири е недоволен от резултатите на отбора под ръководството на Сам Алърдайс и има намерение да уволни англичанина след края на сезона. Мърсисайдци загубиха последните си два мача във Висшата лига и като цяло имат само две победи от 11 срещи, което доведе до изпадането на отбора от топ 10. Към момента работата на Алърдайс е гарантирана, но само до последния мач на кампанията, като целта е да се избегнат излишни сътресения в оставащите двубои от сезона.
Ръководството на Евертън предполага, че Венгер ще бъде освободен след края на сезона и е на мнение, че именно френският специалист е способен да подобри резултатите на отбора и да го изкачи на ново ниво в английския футбол.
- Арсенал готви нов мегадоговор за Артета след шампионската титла
- Парадът на Арсенал ще се проведе на 31 май
- Сака: 22 години ни се смееха, но вече не се смеят
- Габриел се разплака след шампионската титла на Арсенал
- Ландо Норис поздрави Арсенал за титлата въпреки симпатиите си към Юнайтед
- Артета влезе в елитен клуб след титлата на Арсенал
- Нито един английски треньор не е печелил Висшата лига
- Ираола с усмивка след титлата на Арсенал: Би било хубаво да получа подарък
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]