Уокър: За мен Арсенал си остава непримирим съперник
Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър призна, че продължава да смята Арсенал за най-непримирим съперник за себе си. По-рано Кайл защитаваше цветовете на Тотнъм, историческият противник на Арсенал.
"За мен Арсенал продължава да остава непримирим съперник, тъй като "шпорите" продължават да заемат част от моето сърце. Не бива да забравяме, че "артилеристите" направиха добри трансфери през януари, затова в мача с тях ще трябва да бъдем нащрек през всичките 90 минути. И нека победи по-силният! Винаги ще съм длъжник на "шпорите" за това, че ми дадоха шанс да се закрепя във Висшата лига", заяви Уокър.
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Манчестър Сити може да се откаже от преследването на Елиът Андерсън
- Бернардо Силва е все по-близо до Реал Мадрид
- Родри се пошегува след опасно влизане на Гави на тренировка
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]