ФА повдигна обвинения срещу Уигън и Сити
Футболната асоциация на Англия обвини Уигън и Манчестър Сити в загуба на контрол над своите играчи по време на мача между двата отбора от петия кръг на Купата на Англия в понеделник вечер. В края на първото полувреме на срещата, която завърши със сензационна победа на "латиксите" с 1:0, защитникът на "гражданите" Фабиан Делф получи червен картон за грубо влизане в краката на противник.
Изгонването на играча провокира сбиване между двата отбора, като наставниците на тимовете продължиха да изясняват отношенията си и в помещенията под трибуните.
Случилото се привлече вниманието на Футболната асоциация и сега двата клуба ще трябва да отговорят на обвиненията до петък вечер. Отделно от това ФА поиска коментар от страна на Уигън и Сити по повод масовото стълпотворение, което се случи след последния съдийски сигнал. Двата клуба трябва да отговорят на това до понеделник вечер.
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]