Венгер е обезпокоен от резултатите навън
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви, че силно е обезпокоен от ужасяващите резултати на отбора като гост. Арсенал спечели сам 13 точки в 14 гостувания през този сезон и по този показател "артилеристите" отстъпват не само на конкурентите си в топ 6, но и на средняци като Лестър и Бърнли.
Венгер не може да си спомни кога под негово ръководство отборът толкова слабо се е представял навън.
"Не мога да си спомня, но отдавна не сме показвали толкова лоши резултати навън. Това няма как да не ме притеснява. Но от друга страна играем много по-добре у дома, за това трябва чрез доброто си домакинско представяне да преобърнем ситуацията и да се върнем на победния път", заяви Венгер.
- Шерингам: Арсенал е арогантен
- В Арсенал са загрижени за Хаверц
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ясни са причините за напускането на Каземиро
- Артета за Ман Юнайтед: Могат да създадат проблеми
- Нванери премина под наем в Марсилия
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]