Бейли планира да се върне за мача със Севиля
Защитникът на Манчестър Юнайтед Ерик Бейли планира да се завърне в строя за първия мач от осминафиналите на Шампионска лига със Севиля на 21 февруари. Най-надеждният бранител на "червените дяволи" за миналия сезон е в лазарета от 5 ноември, когато получи травма на глезена в двубоя с Челси.
23-годишният африканец се оперира в средата на декември, но веднага след това Жозе Моуриньо опроверга, че футболистът ще пропусне остатъка от сезона.
Тези твърдения на португалеца се потвърдиха- сега става ясно, че Бейли е започнал да тренира още през миналия месец, а от тогава насам прогресът на играча е много видим. Според източника, персонална цел на Ерик е завръщане за мача със Севиля. Ако все пак играчът не успее да набере форма дотогава, той непременно ще играе с Челси на "Олд Трафорд" четири дни по-късно.
Тази новина е повече от добра за Моуриньо, който в последно време е много недоволен от взаимодействието между Фил Джоунс и Крис Смолинг, включително неделната загуба от Нюкасъл.
- Рууни: Ман Юнайтед се нуждае от играчи
- Ман Юнайтед пак ще се наложи над Уулвс
- Ман Юнайтед е готов да плаща на Белингам по 15 млн. на годината
- Ериксен упрекна Аморим за публичната критика на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е близо до трансфер на френски национал
- Ман Юнайтед преговаря с нападател на Мали
- Кралица Виктория и 4000 мача: главната футболна традиция на Англия
- Кийн: Това бе голяма вечер за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]