Арсенал се опасява да не загуби Рамзи, заради новия договор на Йозил
Ръководството на Арсенал се опасява, че няма да успее да се договори с полузащитника Аарън Рамзи за удължаване на контракта на играча. Причината за опасенията са свързани с условията на новото съглашение на Месут Йозил. Подобна е ситуацията с Дани Уелбек.
Действащите договори на Рамзи и Уелбек изтичат през лятото на 2019 година и опасността да бъдат загубени двамата е реална - Аарън и Дани могат да започнат да водят преговори с други клубове през декември.
Рамзи получава по 110 000 паунда на седмица в момента и клубът трябва значително да увеличи възнаграждението му с оглед на това, че новата заплата на Йозил е 350 000 паунда на седмица, а новите попълнения Пиер-Емерик Обамеянг и Хенрих Мхитарян получават по 200 000 паунда на седмица.
През този сезон 27-годишният Рамзи има 18 мача и 6 гола във Висшата лига на Англия.
- Шерингам: Арсенал е арогантен
- В Арсенал са загрижени за Хаверц
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ясни са причините за напускането на Каземиро
- Артета за Ман Юнайтед: Могат да създадат проблеми
- Нванери премина под наем в Марсилия
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]