Конте даде тридневна почивка на играчите
Мениджърът на Челси Антонио Конте реши да даде три дни почивка на отбора след загубата с 4:1 от Уотфорд в мач от 26-я кръг на Висшата лига на Англия. Според различни източници, италианският специалист е изразил надежда, че на играчите ще са достатъчни три дни, за да бъде преодоляна натрупалата се умора, която доведе до травми и лоши резултати.
Напомняме, че Челси претърпя домакинска загуба с 3:0 от Борнемут в 25-я кръг на Висшата лига. В следващия кръг шампионите ще се срещнат с УБА (12 февруари).
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]