Батшуай премина в Борусия Дортмунд
Нападателят на Челси Миши Батшуай премина под наем в Борсия Дортмунд. Съглашението между клубовете е до края на текущия сезон, съобщава официалният сайт на немския клуб.
През този сезон 24-годишният белгиец проведе 12 мача в английската Висша лига и вкара два гола.
"За да достигна големи цели, аз искам да играя колкото може повече и да вкарвам много голове. През лятото ще се състои Световното и искам да играя на този турнир заедно с националния на Белгия", заяви Батшуай.
- Челси обмисля трансфер на капитана на Уест Хем Джарод Боуен
- Есиен: Сезонът на Челси бе голямо разочарование
- Челси се подигра на Арсенал след загубата във финала на Шампионската лига
- Арсенал следи ситуацията около Енцо Фернандес, но Тонали остава основна цел
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Жоао Педро: Палмър би бил титуляр в националния отбор на Бразилия
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, Реал Мадрид и Ман Сити следят ситуацията
- Жаке обясни защо е избрал Ливърпул, а не Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]