Моуриньо: При мен ще се появи великолепен помощник
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо е убеден, че капитанът Майкъл Карик, който реши да завърши кариерата си след края на сезона, ще постигне успех в треньорския щаб на "червените дяволи".
"Прекрасно е, че Майкъл Карик се завърна. Става ти тъжно, когато мислиш, че през месец май той ще завърши своята кариера, но за сметка на това у мен ще се появи великолепен помощник, аз просто съм убеден в това. Искам да му помогна да стане по-добър, макар че съжалявам от загубата на играч, който е добър във всичко", заяви Моуриньо.
- Ман Юнайтед е готов да плаща на Белингам по 15 млн. на годината
- Ериксен упрекна Аморим за публичната критика на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е близо до трансфер на френски национал
- Ман Юнайтед преговаря с нападател на Мали
- Кралица Виктория и 4000 мача: главната футболна традиция на Англия
- Кийн: Това бе голяма вечер за Манчестър Юнайтед
- Онана: Преживявам най-хубавия период от живота си
- Хау: Трябваше да вземем поне точка от този мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]