Челси се отказва от Джеко, ако сделката не стане до 29-ти
Челси проведе пореден кръг от преговорите с Рома за подписване на контракт с нападателя Един Джеко. Според източника на информацията, "сините" са готови да се откажат от покупката на 31-годишния футболист, ако детайлите на сделката не се съгласуват до понеделник, 29-ти януари.
Преговорите се усложняват от италианска страна, която се намира в търсене на достоен заместник на босненския нападател. Но лондончани не са готови да се бавят с решението по трансфера до последния ден на зимния прозорец.
Ако сделката не се съгласува, Челси ще обърне внимание на други кандидатури, сред които Оливие Жиру, Питър Крауч и Ашли Бърнс.
- Вила обърна Челси и се затвърди под върха (видео)
- Мареска: Емери върши фантастична работа
- Челси следи двама от Лига 1
- Появиха се нови подробности около продажбата на Челси от Абрамович
- Астън Вила ще задържи Челси в Лондон
- Мареска: Продължаването на растежа е най-важното нещо
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Челси може да предложи 60 милиона за 17-годишен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]