Конте: Може би допуснах грешка със състава
Мениджърът на Челси Антонио Конте в разговор с пресслужбата на клуба коментира равенството 0:0 с Лестър в мач от 23-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Видях, че много играчи са изморени. Не бива да се забравя, че в сряда проведохме голям мач с Арсенал. За това реших да избера такова игрово съчетание. Може би допуснах грешка, защото играчите ми не бяха възстановени. Но когато участваш в много турнири, тогава не става дума за един играч, а за много. Трябва да се печелят трофеи. Участваш в Купата на Англия, Шампионска лига, а след това в първенството. Мисля, че за да сме на ниво във всеки мач е нужен голям състав", заяви Конте.
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Емери готви трансферен удар: Астън Вила се насочва към нападател на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]