Венгер: Трябваше да победим
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер коментира поражението с 2:1 от Борнемут в мач от 23-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Водехме с 1:0, а след това внезапно допуснахме два гола, които получихме непонятно откъде. Това много разочарова. Трябва да погледнем обективно на тази загуба и да оценим грешките, които не биваше да допускаме. Отбор, който се бори за оцеляването си, винаги дава битка. В такива мачове не бива да се губи концентрация.
Може би преустройството в отбранителната линия се отрази на нашия отбор, но резултат 1:1 също нямаше да е успешен за нас. Ние трябваше да победим в тази среща. Арсенал бе наказан за грешките си в защита.
Що се отнася до напускането на Алексис Санчес, то ситуацията е 50 на 50. Никога не знаеш как ще се развият събитията в такива ситуации по време на трансферния прозорец. Може всичко да се случи, за това аз реших да се съсредоточа върху мача", заяви Венгер.
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
- Начо Монреал: Сандро Тонали е най-добрият халф в света
- Арсенал доминира сред номинираните за Играч на сезона на PFA
- Арсенал има представител сред номинираните за Най-добър млад играч на PFA
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]