Челси обяви за назначаването на нов изпълнителен директор
Челси обяви за назначаването на Гай Лорънс за нов главен изпълнителен директор на клуба. Според сайта на "сините", функционерът ще започне да изпълнява задълженията си от началото на февруари. Съобщава се, че Гай ще отговаря за цялата ежедневна дейност на клуба, включително за по-нататъшното развитие на комерсиалната дейност на Челси не само в Англия, но и в света. Лорънс трябва да обърне специално внимание за повишаване приходите на клуба.
"С нетърпение очакваме, кога Лорънс ще се присъедини към клуба. Той ще работи със собственика и Борда, за да увеличи комерсиалните доходи и максимално да увеличи цифровите възможности, намирайки нови способи за подобряване на работата с феновете от Великобритания и развивайки фенската база по целия свят", заяви президентът на клуба Брус Бък.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]